Ünlüler ve Çocukları: Madonna ve Kızı Lourdes

01:21


Madonna'nın sürekli gözler önündeki yaşamından dolayı çocuklarının büyüme aşamalarıda hep göz önünde oldu bildiğimiz gibi.Madonna'nın kızı Lourdes 2011 yılında daha 15 yaşındayken Material Girls markasının tasarımcısı olmuştu. Şimdilerdeyse manken olmak için Madonna'dan izin koparmaya çalışıyormuş.Bu seferki yazıda Madonna ve Lourdes'ı yazmak istedim.Hadi biraz onların anne-kız uyumlarına bakalım...Tabi bide Madonna'nın Celebration albüm lansmanında kızıda yer almış.Lourdes bu videoda Madonna'nın 1984 yılındaki MTV müzik ödüllerinde Like a virgin şarkısını söylerken giydiği gelinliğin aynısıyla karşımızdaydı.Videoyu izlemek için tık tık.Bu tişörtten ya bir tane var yada ikisinde de var.Ben bu durumu çok doğal karşılıyorum çünkü annem ve benimde bir sürü aynı kıyafetimiz var napalım beğenilerimiz aynı...  :)
2011 yılındaki Vanity Fair Oscar Party'e Madonna ve kızı Lourdes Leon böyle katılmışlar.Tıpkı kızıda Madonna gibi uçuk kaçık şeyler giymeyi seviyor...Daha küçük hallerinde annesiyle aynı şeyleri giymeyi tercih ederken biraz büyüyüp tasarımcı falan olunca bu işten vazgeçmiş Lourdes.Ama yinede sevimli görünüyorlar...Sizcede giyim zevki konusunda hık demiş Madonna'nın burnundan düşmemiş mi? Kızlar zaten genelde hep annelerini örnek alırlar.Mesela benim bu kadar sadeliği sevmemin sebebide annemdir.Nerdeyse bütün zevklerimiz aynıdır annemle...


**

Bu seferki ünlüler ve çocukları bölümünde Madonna ve kızı Lourdes'ı konuk ettik.Bakalım bir daha hangi ünlü ve çocuğu olacak.Bana bu konuda fikir vermek,yardımcı olmak isterseniz çok mutlu olurum...  :)

You Might Also Like

0 Yorum

♡ Yorumlarınız için teşekkürler... ♡

Bu Blogda Ara

Yazarkafe

Bumerang - Yazarkafe

BenMODA