Fularla Kıyafetlerinizi Reklendirin

00:33


Eskilerden kalma bir modayı daha günümüze taşıyoruz. Fularlar bu sene yeniden trend olacağa benziyor. Bu yüzden bir sürü renk renk, cıvıl cıvıl fularlar katın değerli aksesuarlarınızın arasına. ''Nasıl kombinleyebilirim?'' mi dediniz? O zaman hadi size ipuçlarını vereyim...  :)
Giydiğiniz kıyafetlerinizin sönük kaldığını mı düşünüyorsunuz. O zaman hemen cıvıl cıvıl bir fular takın hem görüntünüz renklensin hemde trende uyun...LookBook Kızları sağolsunlar bize her daim nasıl kombinler yapabileceğimiz hakkında bilgi verebiliyorlar. Bu yüzden bende size onların fularlarla yaptıkları kombinlerinden beğendiklerimi göstermek istedim...Bunlarda başka kombinleri. Buarada bu kış çok moda olan boru atkıların fularlarıda çıktı haberiniz olsun! Eğer sizde benim gibi onlardan çok kullandıysanız ve memnunsanız hemen fularlarınada dadana bilirsiniz...  :)Gossip Girl bitmiş olmasına rağmen yeni trend olan parçaları sanki önceden biliyorlarmış gibi kullanmış olmaları aah kalbimi acıtıyor. Blair ve Serena'nın o ''it'' hallerini bir daha göremeyecek olmak ızdırap veriyor...   :(Michelle Trachtenberg, Gossip Girl'ün nam-ı değer Georgina Sparks'ı günlük hayatında bolca fular kullananlardanmış...Kim Kardashian  -  ShakiraJessica Alba günlük hayatında sanki boynundan hiç çıkarmıyor bu fularlarını yani o kadar çok kullanıyor...


**

Siz ne düşünüyorsunuz fularlar hakkında? Böyle aksesuarlar kullanmaya meraklı mısınızdır? Yoksa sevmez misiniz? Kısacası bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?  :)

You Might Also Like

0 Yorum

♡ Yorumlarınız için teşekkürler... ♡

Bu Blogda Ara

Yazarkafe

Bumerang - Yazarkafe

BenMODA