Victoria Secret's Angels 2012 - 2013

20:38

               Her zaman erkeklerin değil biz kızlarında daima ilgisini çeken bir konuyla karşınızdayım tekrardan. Onlara hayran olmamak insanın elinde değil ki. Onlar podyumdayken herkes susar. Sıkıyorsa bi konuşun bakalım aklınızı başınızdan öyle bi alırlar ki zor toparlarsınız düşüncelerinizi bi daha...

             2012 yılının sondan bir önceki gününde sizlere onlardan ve üstlerinde taşıdıkları o unutulmaz parçalardan bahsetmek istedim. İnsan bazen onların gerçekten melek olabiliceklerini düşünmüyor değil haa yani ben düşünüyorum...  :)


           Yılbaşı gecelerinin gelenekseli haline gelen Victoria Secret defilesi ve Victoria Secret's Angels'dan biraz bahsedelim istiyorum... Şimdilik 2012 yılının defilesine bakalım ilerleyen günlerde de 2013'ün defilesine bakarız...  :)                Adriana Lima meleklerin başını çekiyor bence. Günlük hayatında gayet normal ve sempatik biri olan (ki bunu Acun Ilıcalı'nın programına geldiğinde hepimiz görmüş olduk) ama o podyuma çıktığında bir afet-i devrana dönüşüyor. Üstüne giydiği her parçayı,konsepti hakkıyla taşıyor...           Alessandra Ambrosio'da bu meleklerin başında geliyor kesinlikle! Şu kadına bi bakarmısınız yaa kim bu kadına 2 çocuk annesi derki... O da Adriana gibi çok sempatik ve sevecen yine Acun'un programında görmüştük öyle olduğunu. Ne diyim darısı bizim başımıza inşallah bizlerde doğum falan yaparsak ondan sonra bu hatunlar gibi olabilirz...         Candice Swanepoel öhööm öhöömmm... Şimdi ben ne diyimki bu kadına yahuu... Her konsepte şıp diye uyuyor... Ayrıca Zeki Triko 2010 yaz mayo kataloğu çekimlerinde de modellik yapmış kendisi...            Erin Heatherton kendisi 22 yaşında ve şu sıralar Leonardo Di Caprio'yla yaşadığı aşkla kendinden oldukça söz ettiriyor. Ne diyelim şanslı kerata şu Leonardo... Sen kalk 37 yaşına gel kartla bide seni 22 yaşındaki bi çıtır sevgilisi yapsın bu şans değilde nedir sorarım size?        Miranda Kerr, Doutzen Kroes onlarda tam birer melekler... Miranda'da çocuğu olan meleklerden ayrıcada 2010'da Orlando Bloom'la evlendi kendisi. Miranda çok şanslı bir kadın Orlando gibi bi kocası olduğu için... Adam bir harika. Yüzüklerin Efendisindeki Legolas rolünden sonra hayranlığıma hayranlık kattı... Iıımmhhh neyse Doutzen'da 1985 doğumlu olan ve bekar,çocuksuz olan meleklerden... 


         Tabiki meleklerin hepsi bu kadarcık değil ama ben içlerinden seçebildiklerimi seçtim sizler için... Buarada Victoria Secret markası bu defilelere 11 yıl önce 150 bin dolar maliyetle başlamış. New York'ta yapılan en son 2012 defilesinin maliyetiyse 12 Milyon Dolarmış. Düşünün artık ne kadar tutulduğunu bu defilelerin. Meleklerin 31 kanat taktığı ve 69 farklı kostümle podyuma çıktığı defilede sergilenen en değerli parça Miranda Kerr'in tanıttığı 2.5 milyon dolarlık sütyenmiş.


       2012 defilesinden ufak bir klibide sizlerle paylaşmadan geçemiceğim...  Iıımm ben sizlere bunları anlatmak için araştırırken hiç canım çekmedi zaten bu kadınlarınki gibi bir vücuda sahip olmayı o yüzden sizinkide çekmesin diye videoyu ekledim... :)   Bu kadarı yetmedi yeaa diyorsanız canlarım yılbaşı gecesi televizyonunuzun karşısından kalkmayın saat tam 12'ye yaklaşırken... Kanalı söylememe gerek olduğunu sanmıyorum zaten herkes ezbere biliyordur...  :)

BİR SONRAKİ YAZIDA GÖRÜŞMEK ÜZERE...

        

You Might Also Like

0 Yorum

♡ Yorumlarınız için teşekkürler... ♡

Bu Blogda Ara

Yazarkafe

Bumerang - Yazarkafe

BenMODA