Disney Prenseslerinin Yaşlı Halleri

01:30

Merhabalar!

Disney Prensesleri her daim hayallerimizde yaşadığı ve onlarla büyüdüğümüzden sanırım sürekli onlarla ilgili farklı projeler önümüze geliyor. Disney Prenseslerine hayranlığı olan Brezilya'lı Isaque Areas'ın ''Önce-Sonra Disney Prensesleri'' çalışmasına beraber bakalım istedim. Yaptığı çalışmaların oldukça başarılı olduğunu düşünüyorum. Buarada 2013 yılında bu çalışmasını "Ben yaşlanıyorum, Hollywood yıldızları yaşlanıyor, filmlerdeki insanlar yaşlanıyor peki neden Disney karakterleri yaşlanmasın?" düşüncesiyle sanatçı yapmaya başlamış. Hadi lafı uzatmadan göz atmaya başlayalım mı?
 • Belle çizgi filmde 17 yaşındayken bu yeni halinde 41 yaşındaymış.
 • Ariel çizgi filmde 16 yaşındayken bu haliyle 42 yaşındaymış
 • Jasmine çizgi filmde 15 yaşındayken bu halinde 38 yaşındaymış.
 • Cinderella çizgi filmde 19 yaşındayken bu halinde 84 yaşındaymış.

 • Mulan çizgi filmde 16 yaşındayken şimdi bu haliyle 33 yaşındaymış.

 • Aurora çizgi filmde 16 yaşındayken bu yeni halinde 72 yaşındaymış.

 • Pocahontas çizgi filmde 18 yaşındayken bu yeni halinde 38 yaşındaymış.En çok Cinderella ve Aurora'nın yaşlanmış olan hallerine şaşırdım. Gerçek olsalar büyük ihtimalle bu şekilde olurdular diye düşünüyorum. İnsanlar çok farklı şeyler düşünüyor ve farklı projeler üretiyorlar. Tabii bizede hayret içinde yaptıkları projeleri incelemek düşüyor. Siz nasıl buldunuz bu çalışmayı? Sizcede gerçekten böyle görünür müydüler? Sizin fikirlerinizide duymak isterim...Kaynak:Cosmopolitan
You Might Also Like

4 Yorum

 1. Karakterlerin yaşlı halleri 40'lı yaşlarında olmalı ama yine 20'li yaşlarda gibi görünüyorlar. Hollowood'da çizgi film kahramanları da yaşlanmıyor galiba :-)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. 40'lı yaşlarını bilmem ama bu halleriyle bile değişik görünüyorlar. :)

   Sil

♡ Yorumlarınız için teşekkürler... ♡

Bu Blogda Ara

Yazarkafe

Bumerang - Yazarkafe

BenMODA