Mim #20 - Mimik Mimi

01:30

Merhabalar!

Yeni yılın ilk mimini yapıyorum. Süslü Şirine ve Sulem Cafe bloglarını tatlı sahibeleri beni mimlemiş. Aslında Süslü Şirine'de görüp beğendim ve o da sende yap dedi. Neyse onlara çok teşekkür ediyorum ve cevaplamaya geçiyorum. Bu mimin şartları şöyleymiş: Yukarda yer alan Smiley ifadelerini kendinizce nasil tanimlarsiniz, en cok hangi durumlarda kullanirsiniz? En az 5 tanesini secerek tanimlayiniz. Süre 15 dk. basarilar :))  İşte bu en çok kullandığım ifadedir. Genelde cümlelerimin sonuna eklerim.

  Komik bulduğum cümlelerin sonunda yada söylenen komik şeylere karşı herkes gibi verdiğim tepkilerin ifadesi olarak kullanıyorum.  Hoşuma gitmeyen yada garip bulduğum şeylere karşı genelde bu ifadeyi kullanırım.    Eee ifadedende anlaşıldığı üzere üzüldüğüm şeylere karşı kullandığım bir ifade.

  Şaşırdığım yada hiç beklemediğim olaylara verdiğim tepkiler için kullandığım ifade.
***


İşte benim en çok kullandığım ifadeler bu şekildeydi. Beni mimleyen arkadaşlarıma tekrardan çok teşekkür ediyorum. Yapmak isteyen herkesi mimledim sayalım. Eğer sizde yaptıysanız linki bırakırsanız hemen okurum...Kendinize iyi bakın...  :)


You Might Also Like

2 Yorum

♡ Yorumlarınız için teşekkürler... ♡

Bu Blogda Ara

Yazarkafe

Bumerang - Yazarkafe

BenMODA